Sazinies ar mums

WhatsApp

Par mums

Celtniecības tehnikas un instrumentu nomas un tirdzniecības eksperti ar vairāk kā 10 gadu pieredzi.

Izvēloties mūs, Jūs iegūsiet augstākās kvalitātes tehniku, izcilu servisu un izdevīgas cenas.  ar tiešu ražotāja atbalstu. Mūsu attieksme – MĒS VARAM VAIRĀK!

Mēs piedāvājam labākās nomas likmes garantiju starp visiem lielākajiem iznomātājiem Latvijā ilgtermiņa nomai. Pie mums Jūs saņemsiet īpašu piedāvājumu vienas dienas, nedēļas vai mēneša nomai.

Tehnikas nomaiņa

Parūpēsimies, lai mūsu tehnika kalpo vienmēr. Salabosim vai nomainīsim iekārtu 4 h laikā pēc pieprasījuma, ja bojājums ir noticis Arsenal vainas dēļ.

24/7 piegāde

Nodrošinam vajadzīgās tehnikas piegādi 2h laikā darba dienās un 7 dienas nedēļā Rīgā, veicot pasūtījumu dienu iepriekš.

Nomā līdz iegūsti

Līdz ar tehnikas nomu un tirdziecību, nodrošinam izdevīgu tehnikas iegādes finansēšanas modeli. Re-rent: nomā līdz iegūsti savā īpašumā.

Atgriez tajā pašā dienā

Saņem 20% atlaidi, atgriežot aprīkojumu tajā pašā dienā.

Kāpēc nomāt no mums?

 1. Nomā ilgāk – maksā mazāk! Atlaides nomas iekārtām līdz pat 50%, ja tehnika tiek nomāta ilgāk kā vienu kalendāro mēnesi.
 2. Saprotamas un prognozējamas transporta izmaksas klientam pa zonām bez jebkādām slēptām vai papildus izmaksām.
 3. Bezmaksas kafija mūsu nomas punktos pastāvīgajiem klientiem.
 4. Iegādājoties jaunu tehniku, ja tā salūzt, garantijas laikā uz remonta laiku piedāvājam Jums aizvietotāja iekārtu no sava nomas parka bez maksas.
 5. Tehnikas iekārtu noma, tirdzniecība un “nomā līdz iegūsti īpašumā” vienuviet. Mēs kopā ar Jums izvērtēsim Jūsu vajadzības, iespējamo tehnikas noslodzi un ieteiksim Jums izdevīgāko risinājumu tehnikas pirkumam vai nomai.
 6. Iekārtām, kas pirktas no Arsenal, gadījumos, kad Jūs nespēsiet pienācīgi noslogot iekārtu savos būvobjektos, Arsenal piedāvā iespēju Jūsu iekārtu iznomāt citiem klientiem, tādā veidā ļaujot Jums gūt ienākumus
  no nomas.
 7. Mēs piedāvājam tehniku nogādāt uz būvobjektu 2 h laikā darba dienās no pasūtīšanas brīža un 7 dienas nedēļā pārējā laikā, ja pasūtījums tiek veikts vismaz vienu dienu iepriekš.
 8. Iespēja izvēlēties nomas tehnikas apdrošināšanu.
 9. Nodrošinām operatīvu iekārtas remontu un tās nomaiņu jebkurā dienā un laikā.
 10. Elastīgs un klientam izdevīgs nomas punktu darba laiks darba dienās no 07:00 līdz 19:00, sestdienās no 9:00 līdz 14:00.

Pievienojies mūsu komandai

Tā kā mēs augam straujos tempos, acis vienmēr turam vaļā un meklējam jaunus komandas biedrus. Patīk izaicinājumi? Ir vēlme mācīties un izzināt jaunas tehnoloģijas? Uzraksti mums, parunāsim.

Izvēlēties valsti:

JŪSU GROZS

Pasūtīt
0 €