Sazinies ar mums

WhatsApp

E-Sign

Parakstiet dokumentus elektroniski ar E-Sign.

Turpmāk ARSENAL tehnikas izdošanas un atgriešanas dokumentus varēs parakstīt elektroniski ar E-Sign palīdzību. Jaunā paraksta sistēma tiks ieviesta visos ARSENAL tehnikas nomas punktos Latvijā. Igaunijā un Lietuvā.

Kas ir E-Sign?

ARSENAL klienti bieži ir aizņemti būvlaukumu darbinieki, kuri atrodas būvlaukumā, ārzemēs vai automašīnā bez printera piekļuves un bez iespējas atbraukt uz Arsenal nomas punktu lai fiziski parakstītu izdošanas aktu. Izmantojot E-Sign, klienti varēs saņemt, pārskatīt un apstiprināt piedāvājumus, izsniegšanas un nodošanas, atrodoties ceļā. Mūsdienu digitālajā pasaulē E-Sign palīdzēs Arsenal un klientam nodrošināt savstarpēji visātrāko nomas procesu mūsu nozarē un sniegs klientiem momentālu iespēju noslēgt nomas līgumus ar Arsenal jebkurā laikā, 24/7 režīmā un vietā.

Pilnībā digitāli nomas procesi.

Parakstiet nomas piedāvājumus un izdošanas aktus ar MCS E-Sign, tas ļaus klientiem vienkārši parakstīt dokumentus, noklikšķinot uz vienas pogas savā datorā vai mobilajā telefonā.

E-Sign nodrošina sociālo distancēšanos COVID apstākļos.

E-sign ir paredzēts, lai palīdzētu cilvēkiem, kuri strādā attālināti sociālo distancēšanās pasākumu dēļ. Iespējams, ka viņiem nav piekļuves printeriem un skeneriem, un var būt grūti vai nedroši parakstīt papīra izdošanas aktus klātienē. Arī Arsenal darbinieki būs pasargāti no biežas kontaktēšanas ar klientiem klātienē jo visu nomas procesu tagad varēs nodrošināt attālināti.

Ērtība

Paraksti ar pogas klikšķi tik pat droši kā ar digitālu dokumentu parakstīšanu. E-Sign ļaus klientam ērti parakstīt Arsenal piedāvājumus un līgumus, vienkārši klientam noklikšķinot uz pogas “pieņemt” savā ierīcē, nevis Arsenal darbiniekam drukāt līgumu, parakstīt to, un tikties ar klienta pilnvaroto personu nomas punktā vai braukt pie klienta parakstīt dokumentus uz objektu tādā veidā tērējot gan Arsenal darbinieka gan klienta laiku un palēlinot nomas procesu.

Drošība

Tie ir pilnīgi droši dokumenti. Jūtieties droši, zinot, ka mūsu savstarpēji sūtītie dokumenti nav sagrozīti, viņi pie Arsenal un klienta abiem ir ielādēti datorā klienta virtuālajā kabinetā vai atrodas epastā.

Papildus iespējas

Ar E-sign mēs varam nodrošināt gludu un ātru nomas ciklu. Kopš brīža, kad klients pieprasa vai veic pasūtījumu, starp klienetu un Arsenal tiek sūtīti piedāvājumi un līgumi, kas jāveido, jāaizpilda un jāparaksta. E-sign novērš lielu daļu no papīra fiziskajām transakcijām ar klientiem un izmaksas kas rodās Arsenal darbiniekiem printejot dokumentus un pieprasot klientiem tos parakstīt vai nomas objektā vai nomas punktā un palīdz ātrāk saņemt klientu pasūtījumus un parakstītus izdošanas aktus. Tas nozīmē, ka mēs varam saīsināt līgumu apstiprināšanas laiku, klientu laiku ko viņš pavada nomas punktā, izvairoties no kavēšanās ar dokumentiem, palīdzot mums un klientiem būt produktīvākiem un nodrošināt ātrāku klientu apkalpošanu.

Nomas dokumentu digitāla parakstīšana nozīmē, ka Arsenal un klientam būs labāk pārredzams dokumentu statuss. Abas puses varēs redzēt, vai fails ir skatīts, parakstīts vai pat nav atvērts, sniedzot daudz labāku priekšstatu par dokumentu statusu.

Konsekventi un precīzi procesi

Pārliecinoties, ka līgumi, defektācijas un izdošanas akti pirms piegādes tiek izlasīti un parakstīti elektroniski, abas puses varēs Izvairieties no dārgu kļūdu izdarīšanas, piegādājot nepareizu aprīkojumu. Abas puses iegūs juridiski saistošus dokumentus, izdošanas aktus tādā veidā uzlabojot saziņu starp Arsenal un klientiem. Uzlabosies klientu pieredze, izmantojot skaidras vienošanās, kas būs no abām pusēm digitāli parakstītas katru reizi.

Uzlabota klientu apkalpošana

Dokumentus var atvērt, apskatīt un digitāli parakstīt uz jebkuras ierīces, kas nozīmē, ka klienti var parakstīt savus piedāvājumus un līgumus neatkarīgi no atrašanās vietas, neradot grūtības ar manuālu parakstīšanu, tādējādi viņiem ir vieglāk nekā jebkad agrāk nomāt tehniku.

Klientam vairs nebūs speciāli jābrauc uz nomas punktu lai parakstītu izdošanas aktus – to Jūs varēsiet darīt attālināti.

Pat ja Jūs atrodaties vietās, kurās nav piekļuves savam personālajam datoram, Jūs variet vienkārši pārbaudīt un parakstīt savus nomas līgumus telefonā, ļaujot Arsenal pēc iespējas ātrāk nogādāt tehniku objektā, nodrošinot ātru un efektīvu klientu apkalpošanu.

Kā pieteikties izmantot E-Sign?

Ja Jums jau ir noslēgt līgums ar Arsenal:

Lai izmantotu šo priekšrocību lūdzu sazinieties ar savu pārdošanas menedžeri. Būs nepieciešams parakstīt papildu vienošanos pie jau noslēgtā sadarbības līguma starp Arsenal un Jūsu uzņēmumu.

Ja vēlaties kļūt par Arsenal klientu:

Aizpildiet klienta anketu sadaļā Kļūt par klientu vai sazinieties ar mums sūtot e-pastu uz info@arsenalrent.com vai zvanot uz tel. +37120001669

Uzdod jautājumu

Jums varētu noderēt

Izvēlēties valsti:

JŪSU GROZS

Pasūtīt
0 €